TRENERZY

Agnieszka Michałowska

ZOBACZ WIĘCEJ

Andrzej Krukowski

Instruktor boksu z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się w szkoleniu młodzieży. W latach 1978 – 1989 był zawodnikiem Gwardii Białystok. Od roku 1999 zajmuje się szkoleniem młodych adeptów boksu.

ZOBACZ WIĘCEJ

Asia Wolniewicz

ZOBACZ WIĘCEJ

Daria Sołtysik

Studiowała na poznańskim Awf-ie. Przygodę z fitness'em rozpoczęła w 2004 r. Laureatka 3 miejsca w maratonie fitness dance organizowanym przez Darka Michalczewskiego w Gdańsku w 2005 r.

ZOBACZ WIĘCEJ

Ewa Mielcarek

ZOBACZ WIĘCEJ

Jakub Koprucki

Swoją przygodę ze sportem rozpocząłem w wieku 7 lat. Początkowo było to spotkanie ze sztukami walki, a mianowicie karate shotokan.

ZOBACZ WIĘCEJ

Jose Luis

Muzyk i tancerz od 12 roku życia pochodzący z Mexico City. Przez ostatnie 15 lat pracował w wielu miejscach na świecie: Meksyk, Nowy York, Miami, Puerto Rico, Karaiby i inne. W Polsce pracuje już od 7 lat.

ZOBACZ WIĘCEJ

Józef Kotwas

Dietetyk, fizjoterapeuta i trener personalny w jednej osobie. Moją pasją są ludzie, daję z siebie wszystko by moi podopieczni byli zdrowsi, sprawniejsi, szczuplejsi, z wysoką samooceną i z satysfakcją wracali do domu po wspólnym treningu.

ZOBACZ WIĘCEJ

Rafał Stefański

Sport jest moją pasją i sposobem na życie, który towarzyszy mi na każdym kroku. Od prawie 12 lat trenuję triathlon. Jako zawodnik reprezentowałem Polskę na arenie międzynarodowej.

ZOBACZ WIĘCEJ