TRENERZY

Andrzej Krukowski

ZOBACZ WIĘCEJ

Daria Sołtysik

Studiowała na poznańskim Awf-ie. Przygodę z fitness'em rozpoczęła w 2004 r. Laureatka 3 miejsca w maratonie fitness dance organizowanym przez Darka Michalczewskiego w Gdańsku w 2005 r.

ZOBACZ WIĘCEJ

Jakub Koprucki

Swoją przygodę ze sportem rozpocząłem w wieku 7 lat. Początkowo było to spotkanie ze sztukami walki, a mianowicie karate shotokan.

ZOBACZ WIĘCEJ

Józef Kotwas

Dietetyk, fizjoterapeuta i trener personalny w jednej osobie. Moją pasją są ludzie, daję z siebie wszystko by moi podopieczni byli zdrowsi, sprawniejsi, szczuplejsi, z wysoką samooceną i z satysfakcją wracali do domu po wspólnym treningu.

ZOBACZ WIĘCEJ

Mateusz Mielnik

Ze sportem jestem związany od dziecka. Swoją karierę sportową zaczynałem jako piłkarz. Jednak z wiekiem zaczęła bardziej pasjonować mnie kulturystyka. Trenuję na siłowni od 9 lat. Mam na swoim koncie wiele startów w zawodach trójboistycznych.

ZOBACZ WIĘCEJ

Natalia Wolicka

Absolwentka biologii doświadczalnej na poznańskim Uniwersytecie. Z fitnessem związana od 2007 r. Dyplomowany instruktor rekreacji ruchowej o specjalności fitness z uprawnieniami państwowymi uzyskanymi w Reebok University Poland.

ZOBACZ WIĘCEJ

Rafał Stefański

Sport jest moją pasją i sposobem na życie, który towarzyszy mi na każdym kroku. Od prawie 12 lat trenuję triathlon. Jako zawodnik reprezentowałem Polskę na arenie międzynarodowej.

ZOBACZ WIĘCEJ