Andrzej Krukowski

Instruktor boksu z wieloletnim doświadczeniem, specjalizujący się w szkoleniu młodzieży. W latach 1978 – 1989 był zawodnikiem Gwardii Białystok. Od roku 1999 zajmuje się szkoleniem młodych adeptów boksu. Były trener Hetmana Białystok. W latach 2001 – 2006 był asystentem trenera pierwszej drużyny. W tym okresie Hetman sięgał 3 razy po tytuł mistrza polski, 2 razy zdobywał puchar GRAND PRIX. W latach 2009- 2013 współpracował z trenerami w holenderskim klubie Haagse Directe. W swojej trenerskiej karierze w kategoriach młodzieżowych wyszkolił wielu medalistów mistrzostw Polski i reprezentantów Polski w kategoriach młodzieżowych.Otrzymał brązową odznakę zasłużonego trenera PZB i srebrną odznakę za trenerskie osiągnięcia na białostocczyźnie od prezydenta miasta Białystok. Z wielką pasją podchodzi to boksu i pracy z młodzieżą.
Znane nazwiska boksu amatorskiego, których trenował Andrzej Krukowski to – Grzegorz Kiełsa , Aleksy Kuziemski, Krzysztof Zimnoch, Paweł Głażewski, Mirosław Nowosada, Kamil Szeremeta, Ariel Krasnopolski.

ZAJĘCIA
TEGO
TRENERA

BOKS

Zajęcia łączące profesjonalne treningi bokserskie z dobrą zabawą i świetnym treningiem wytrzymałościowym, prowadzone pod okiem wykwalifikowanego instruktora boksu.

ZOBACZ WIĘCEJ