Józef Kotwas

Dietetyk, fizjoterapeuta i trener personalny w jednej osobie. Moją pasją są ludzie, daję z siebie wszystko by moi podopieczni byli zdrowsi, sprawniejsi, szczuplejsi, z wysoką samooceną i z satysfakcją wracali do domu po wspólnym treningu. Jako Twój trener jestem wymagający i konsekwentny. Wszystko po to by efekty były kwestią czasu, a nie przypadku!

Jestem absolwentem kursu na trenera personalnego w Profi Fitness School, kierunku Dietetyka ze specjalizacja „Sport i odnowa biologiczna” oraz studiuję Fizjoterapię. Od 13 roku życia trenuję sztuki walki, które nauczyły mnie dużo pokory i walki z samym sobą. Przeżyłem poważny wypadek, po którym sporo przytyłem, gdy chciałem wrócić do formy w ciągu roku schudłem ponad 30kg. Znam na pamięć Twoje wymówki, problemy i powody braku dyscypliny. Zacznij ćwiczyć ze mną, bo czas ucieka! „Spędzaj tyle czasu na doskonaleniu siebie byś nie miał czasu na krytykę innych.”

ZAJĘCIA
TEGO
TRENERA

RUNMAGEDDON WORKOUT

Runmageddon workout to intensywny trening sprawnościowy przygotowujący do startów w biegach z przeszkodami, która pozwala na uzyskanie znaczącej poprawy kondycji, w krótki czasie.

ZOBACZ WIĘCEJ

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Jeżeli spędzasz dużo czasu w jednej pozycji, miałeś bądź masz w chwili obecnej bóle placów lub chcesz żeby takie dolegliwości w przyszłości Cię nie dotknęły są to zajęcia dla Ciebie.

ZOBACZ WIĘCEJ