ZAJĘCIA

ABS

Trening, w którym skupiamy się na kształtowaniu mięśni brzucha - prostych, skośnych i poprzecznych.

ZOBACZ WIĘCEJ

ABS + Core

Trening z wykorzystaniem stepu. Pierwsza część stanowi krótki, nieskomplikowany układ choreograficzny, mający na celu naukę kroków na stepie, a także skutecznie poprawienie koordynacji oraz pamięci ruchowej. W drugiej części treningu wzmacniamy oraz kształtujemy poszczególne partie mięśniowe.

ZOBACZ WIĘCEJ

ABT

Zajęcia ABT pozwolą wymodelować dolne partie ciała – brzuch, uda i pośladki, a także pozbyć się cellulitu, wzmocnić mięśnie całego ciała, wyprostować sylwetkę oraz poprawić kondycję i koordynację ruchową.

ZOBACZ WIĘCEJ

BALANCE

Jeżeli chcesz wzmocnić swoje mięśnie, poprawić sylwetkę, sprawić aby Twój zakres ruchu stał się większy są to zajęcia dla Ciebie.

ZOBACZ WIĘCEJ

BOKS

Zajęcia łączące profesjonalne treningi bokserskie z dobrą zabawą i świetnym treningiem wytrzymałościowym, prowadzone pod okiem wykwalifikowanego instruktora boksu.

ZOBACZ WIĘCEJ

CARDIO + PŁASKI BRZUCH

Zajęcia ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienie mięśni brzucha.

ZOBACZ WIĘCEJ

CROSS TRENING

Zajęcia kondycyjne mające na celu poprawić Twoją zwinność, wytrzymałość oddechową, równowagę i siłę.

ZOBACZ WIĘCEJ

FITNESS LATINO

Fitness Latino to fuzja aerobiku i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich jak salsa, reggaeton, samba, cha-cha, rumba, samba, cumbia, merengue, hip-hop i wiele innych.

ZOBACZ WIĘCEJ

FUNCTIONAL&CROSS

Trening funkcjonalny z elementami crosstreningu wykonywany w formie obwodowej. Ćwiczenia głównie opierają się na pracy z ciężarem własnego ciała. Zajęcia maja na celu maksymalnie zwiększyć wydolność oraz sile u uczestników.

ZOBACZ WIĘCEJ

INDOOR CYCLING

Indoor cycling to ćwiczenia na rowerach stacjonarnych wzorowanych na kolarskich – miały służyć sportowcom do treningów poza sezonem. Warto spróbować! To nie tylko sport. To zabawa! Są to zajęcia o charakterze wytrzymałościowym. Muzyka narzuca tempo jazdy.

ZOBACZ WIĘCEJ

POWER PUMP

Zajęcia grupowe prowadzone z użyciem sztangi. Są nieco bardziej wymagającą formą fitnessu angażującą wiele partii mięśniowych na jednej sesji.

ZOBACZ WIĘCEJ

RUNMAGEDDON WORKOUT

Runmageddon workout to intensywny trening sprawnościowy przygotowujący do startów w biegach z przeszkodami, która pozwala na uzyskanie znaczącej poprawy kondycji, w krótki czasie.

ZOBACZ WIĘCEJ

STRETCHING

To połączenie ćwiczeń rozciągających, rozluźniających, pilatesu i niektórych pozycji jogi.

ZOBACZ WIĘCEJ

TABATA

Intensywne zajęcia interwałowe. Skutecznie spalają tkankę tłuszczową i jak żadne inne podkręcają nasz metabolizm nawet na 24h.

ZOBACZ WIĘCEJ

TBC

Ćwiczenia ogólnorozwojowe łączące ćwiczenia aerobowe ze wzmacniającymi, podczas których wzmacniamy serce oraz kształtujemy wszystkie grupy mięśniowe.

ZOBACZ WIĘCEJ

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Jeżeli spędzasz dużo czasu w jednej pozycji, miałeś bądź masz w chwili obecnej bóle placów lub chcesz żeby takie dolegliwości w przyszłości Cię nie dotknęły są to zajęcia dla Ciebie.

ZOBACZ WIĘCEJ

ZUMBA

Zumba to zajęcia łączące wspaniałą zabawę z naprawdę solidnym wysiłkiem, są przeznaczone dla każdego, kto lubi się ruszać i tańczyć!!

ZOBACZ WIĘCEJ