INDOOR CYCLING

Indoor cycling to ćwiczenia na rowerach stacjonarnych wzorowanych na kolarskich – miały służyć sportowcom do treningów poza sezonem. Warto spróbować! To nie tylko sport. To zabawa! Są to zajęcia o charakterze wytrzymałościowym. Muzyka narzuca tempo jazdy. Wiąże się ono z ukształtowaniem terenu: są odcinki, gdy pojedziesz po płaskiej nawierzchni, oraz takie, gdy będziesz pedałować z góry i pod górę. Dzięki temu za każdym razem możesz wybrać się w zupełnie inną trasę. Miło spędzisz czas, poprawisz kondycje i zdrowie.

WORLD TOUR

21 zakrętów Alpe d’Huez, przełęcz Col du Tourmalet, a może piekło północy w klasycznym wydaniu Paris – Roubaix? W każdy poniedziałkowy wieczór wybierzemy się w inny region kuli ziemskiej by przez 60 minut poznać od środka szczegóły kultowych kolarskich etapów, wyścigów oraz regionów. Trening dedykowany jest dla miłośników mocnych wrażeń oraz zawodników o wyższym stopniu zaawansowania.

Poziom trudności: 5/5

 

ENDURANCE

Zajęcia o niskiej i średniej intensywności – trening regeneracyjny zawierający trzy podstawowe techniki jazdy. Mający za zadanie podniesienie wydolności tlenowej oraz spalenie tkanki tłuszczowej. Na zajęciach opanujesz prawidłową technikę jazdy. Zajęcia przeznaczone dla osób na każdym poziomie zaawansowania również dla początkujących.

Poziom trudności: 1-2/5

 

INTERWAŁ

Ten rodzaj zajęć rowerowych wpływa na zwiększenie naszej wydolności i kondycji. Jest to najbardziej urozmaicony trening, który zawiera wszystkie techniki jazdy. Między cyklicznie powtarzającymi się wysiłkami o dużej intensywności i zróżnicowaniu występują przerwy, które mają umożliwić odpoczynek. Trening przeznaczony dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych.

Poziom trudności: 4/5

 

RACE DAY

Jest to trening o dużej intensywności, skupia on uwagę na kształtowaniu naszych mięśni. Stosowane są tutaj podstawowe i zaawansowane techniki jazdy. Poprzez zróżnicowaną technikę jazdy wzmacniamy ścięgna i więzadła, a nasz organizm zwiększa odporność na zmęczenie.
Dla wszystkich którzy uważają, że wysiłek to przyjemność i źródło satysfakcji.

Poziom trudności: 3-4/5

TRENERZY

Rafał Stefański

Sport jest moją pasją i sposobem na życie, który towarzyszy mi na każdym kroku. Od prawie 12 lat trenuję triathlon. Jako zawodnik reprezentowałem Polskę na arenie międzynarodowej.

ZOBACZ WIĘCEJ